İngiltere Turist vizesi sayfamızı ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Tüm Türkiye’de yaşayan misafirlerimiz, İngiltere Turist vizesi başvuru işlemlerini İzmir merkezli TÜRSAB’a bağlı A Grubu Seyahat Acentamız Emprovize Vize Danışmanlık ile profesyonelce başarıya ulaştırabilirisiniz.

Tüm Vize Başvurularında ücretsiz ön danışmanlık alabilirsiniz.

Hemen İletişime Geç

Aşağıdaki makalelerimizde bulabileceğiniz cevaplar konu hakkında ayrıntılı olarak verilmiştir. İngiltere Turist vizesi istiyor mu? Dediğiniz duyar gibiyiz. Sorunuzun cevabı: Evet istiyor.

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının İngiltere’ye seyahat etmek için ihtiyacı olan izne İngiltere Turist vizesi denir. Vizenizi almak için önce vize türünüzü doğru belirlemeniz gerekmektedir. Çünkü her vize çeşidi kendine özgü bir hazırlık süreci vardır. Örneğin İngiltere Turistik turist vizesi ile İngiltere Ankara Anlaşması vizesi birbirinden farklıdır.

İngiltere vizelerinin eski isimleri TİER olarak sınıflandırılırdı. Turist vizesi de artık tier vizesi olarak değil standart vize olarak sınıflandırılmaktadır. Yeni sistemle beraber İngiltere vizeleri tamamen online olarak yürütülmektedir. Makalemizin devamında aradığınız tüm soruların yanıtını sizler için uzmanlarımız hazırladı. Ayrıca ayrıntılı olarak merak ettiğin sorularınız varsa lütfen bizimle iletişime geçiniz.

İngiltere Turistik vizesi nasıl alınır? Sorusu sıkça misafirlerimiz tarafından yöneltilmektedir. Bu sebeple makalemizde İngiltere Turistik vize ücreti 2021 yılında ne kadar olduğuna değindik. Ayrıca Vize başvurusu aşamalarını ayrıca açıklıyor olacağız. İngiltere Turist Vize Çeşitleri hakkında ayrıca blog makaleleri de bulabilirsiniz. Randevu alma sürecine de değindik. Çünkü oturum izinleri ve turistik seyahatlerde vize randevusu almak da bir hayli karmaşık olabilmektedir.

Emprovize Vize Danışmanlık ile Ne Sunuyoruz?

7 Adımda Hizmet
İlk Adım: İngiltere Turist Vizesi Ücretsiz Ön Bilgilendirme.
İkinci Adım: Vize için gereken evrak 2021
Üçüncü Adım: Vize Randevu Alınması
Dördüncü Adım: Evrakların Hazırlanması
Beşinci Adım: Evrakların Kontrolü
Altıncı Adım: Vize Mülakatına Hazırlık
Yedinci Adım: Sonuç Takip

Emprovize Vize Danışmanlık mutlu vize başvuru süreçleri diler.

 

Yazılar

İngiltere Vizesi Ücreti

İngiltere Vizesi Kaç Günde Çıkar

Londra Vizesi

İngiltere Vizesi Nasıl Alınır?

İngiltere Vize Başvurusu

İngiltere Gezisi