dubai vizesi online basvurusu bilgi

Dubai Vizesi

Dubai vizesi sayfamızı ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Sayfamızda Dubai Vizesi ve Dubai Konsolosluğu ile ilgili tüm bilgileri bulacaksınız. Ayrıca covid sürecince Dubai Konsolosluğu ile görüşmeler de zorluk söz konusu olabilmektedir. Bu sebeple aklınıza takılan ayrıntılı sorular varsa uzman vize danışmanı kadromuza bu soruları ücretsiz bir şekilde sorabilirsiniz.

Dubai vize istiyor mu? Sorusunun cevabı evet Dubai vize istiyor. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının Dubai’e seyahat etmek için ihtiyacı olan izne Dubai vizesi denir. Dubai vizesi almak için önce vize türünüzü doğru belirlemeniz gerekmektedir. Çünkü her vize çeşidi kendine özgü bir hazırlık süreci vardır.

Bu makalemizde Dubai vize ücreti 2021 yılında ne kadar olduğuna değindik. Ayrıca Vize başvurusu aşamalarını ayrıca açıklıyor olacağız. Dubai Vize Çeşitleri hakkında ayrıca blog makaleleri de bulabilirsiniz. Randevu alma sürecine de değindik. Çünkü oturum izinleri ve turistik vize randevusu almak da bir hayli karmaşık olabilmektedir.

Dubai Konsolosluğu ile aranızda köprü olabiliriz. İhtiyacınız olan tüm bilgiler uzmanlarımızın denetiminden geçerek sizlere sunulmaktadır. Vize sürecindeki prosedürleri bize bırakın siz gezinizin tadını çıkarın. Emprovize Vize Danışmanlık Dubai vizesi başvurularında yanınızda.

Dubai Vize İstiyor Mu?

Dubai vize istiyor. Dubai’ya seyahat edecek Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının alması bu seyahat iznini alması gerekmektedir. Diplomatik özel ve hizmet pasaportları (görev amaçlı) vizeden muaftır. Türkiye Dışişleri Bakanlığı’ndan veya bazı acil durumlarda diğer bakanlıklardan veya Türk resmi makamlarından bir notla birlikte verilmeyen umuma mahsus pasaportlar için vize alınmasını tavsiye edilmektedir.

Dubai Vizesi Danışmanlık

Dubai vizesi başvurusu yapacak misafirlerimiz bize ulaşabilirsiniz. Her Dubai vize çeşidinin danışmanlık süreci birbirinden farklılık göstermektedir. Dubai’de yiyeceğiniz bir akşam yemeği ücretine bu danışmanlık hizmetine sahip olabilirsiniz. Ayrıca ücretsiz şekilde ön danışmanlık alarak aklınızdaki soruları yanıtlamaktan memnuniyet duyarız.

Emprovize Vize Danışmanlık ile Ne Sunuyoruz?

7 Adımda Vize Danışmanlık:

  1. Dubai Vizesi Ücretsiz Ön Bilgilendirme.
  2. Vize için gereken evrak 2021
  3. Vize Randevu Alınması
  4. Evrakların Hazırlanması
  5. Evrakların Kontrolü
  6. Mülakatına Hazırlık
  7. Sonuç Takip

Emprovize Vize Danışmanlık mutlu Dubai vize başvurusu süreçleri dileriz.