irlanda vizesi basvurusu islemleri bilgi

İrlanda Vizesi

İrlanda vizesi ülkemiz vatandaşlarının İrlanda topraklarına seyahat edebilmesi için ihtiyacı olan izin belgesidir. İrlanda vizesi çeşitleri AB vizelerine benzese de Avrupa birliğine dahil olmadığı için farklıdır. Vizelerin İrlanda Dış İşleri Bakanlığı tarafından verilen izinlere stamp (damga) vizeleri denir. Örneğin İrlanda çalışma vizesi Stamp 1’dir. İrlanda Dil Okulu Çalışma İzni ise Stamp 2 vizesi kategorisine girmektedir.

Yani İrlanda vizelerinin her birinin Stamp(damga) karşılıkları vardır. Bu açıklamaları makalemizin devamında bulacaksınız. İrlanda Konsolosluğu iletişim bilgileri ve görüşme davetleri ardından yapılan mülakatlar hakkında ayrıntılı bilgilendirme yapılmıştır. İrlanda Konsolosluğu Türkiye’de hizmeti sadece Ankara İrlanda Büyükelçiliği aracılığı ile yapılmaktadır. Vize başvuruları ise doğrudan kabul edilmemektedir. Bu sebeple Konsolosluğun görevlendirdiği başvuru merkezi olan VFS İrlanda vize başvuru merkezi hizmet vermektedir.

İrlanda’ya yapacağınız gezilerde almak zorunda olduğunuz vizeyi alabilmek için VFS İrlanda başvuru merkezi vize başvurularını kabul etmek ile yetkili kurumdur. Çalışma vizeleri, İrlanda turist vizesi, öğrenci vizesi gibi tüm vizeler bu merkez tarafından toplanır.

İrlanda vize istiyor mu? sorusu bir çok kişi tarafından merak edilmektedir. Evet İrlanda vize istiyor. Bu sebeple kendi kategorinize uygun vize türünüzü belirleyerek başvuru yapmanız gerekmektedir. Bu başvurular için İrlanda vize ücreti ödemesi yapılmak zorundadır. İrlanda Vize başvuru ücreti vize türüne göre değişkenlik gösterse de aracı kurum hizmet bedeli ve zorunlu seyahat sağlık sigortası bu ücrete eklenmektedir.

İrlanda Konsolosluğu

irlanda konsoloslugu iletisim bilgisi

İrlanda Konsolosluğu temsilciliği şu anda sadece Ankara da bulunan büyükelçiliğidir. Vize başvuru dosyaları Vfs İrlanda Başvuru Merkezleri aracılığı ile toplanarak buraya iletilir. İletin dosyalar yetkililerce incelenerek sonuca bağlanmaktadır. İtirazlar da direk bu mercilere yapılmaktadır.

İrlanda Konsolosluğu İletişim:

Adresi: Ugur Mumcu Caddesi No.88, MNG Binasi, First Floor, GOP, 06700, Ankara/Türkiye

Telefon: +90 312 459 10 00

Vfs İrlanda

vfs irlanda vize basvuru merkezi

VFS İrlanda başvuru kabul noktaları Türkiye’nin bir çok yerinde bulunmaktadır. Vize Başvuruları ilgili merkezlerde toplanıp konsolosluk yetkililerine iletilmektedir. Burada dikkat edilmesi gereken önemli bir durum vardır. İlki görev yetki bölge ayrımı varsa ikamet ettiğiniz ile göre doğru başvuru merkezine müracaat edilmesidir.

Ankara’daki İrlanda Büyükelçiliği, Ankara, İstanbul, İzmir, Antalya ve Gaziantep Vfs İrlanda Vize Başvuru Merkezlerinin açılışını yakın zamanda duyurmuştur. İrlanda Vize başvuruları, İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya ve Gaziantep’teki İrlanda Vize Başvuru Merkezlerine sunulmalıdır. Ankara, İstanbul, İzmir, Antalya ve Gaziantep’te sunulan başvurular, Ankara’da bulunan İrlanda Büyükelçiliği tarafından değerlendirilmeye alınmaktadır.

www.emprovize.com, bilmeniz gereken tüm faydalı bilgiler ile İrlanda vizesi başvurunuzun yapılması ve değerlendirilmesi işlemleri için güncel bilgiler sağlamaktadır.

Vize başvurusu yapmak isteyen adayların makalemizde bulunan bilgileri dikkatli bir şekilde okumalarını rica ederiz. Emprovize Vize Danışmanlık uzmanlarının hazırladığı makalemizde bulunan bilgiler ve talimatlar, belgelerinizi  doğru ve tam bir şekilde hazırlamanızda yardımcı olacaktır. Bu, sayede başvurunuzun eksik ya da işleme alınmama olasılığını azaltılması anlamına gelir.

Unutmayın ki başvurunuza ilişkin bir nihai karar verilmeden önce Ankara, Türkiye’deki İrlanda Büyükelçiliği’ne bağlı Vfs İrlanda Vize Başvuru Merkezinde şahsi bir mülakat için vize görevlisi ile görüşmeniz gerekebileceğini göz önünde bulundurmanız gerektiği şiddetle tavsiye olunur. Vize Başvuru Merkezi, böyle bir yüz yüze görüşmede sizlere ek bir randevu verecektir.

İrlanda Çalışma Vizesi

irlanda calisma vizesi basvurusu danismanlik

İrlanda çalışma vizesi, ülkemiz vatandaşlarının İrlanda topraklarında ticari bir niyet ile bulunmak için alması gereken izine denir. Bu izini alabilmek için uzun süreli kalış yani geçici ikamet anlamına gelen İrlanda çalışma vizesi başvurusu yapmak gerekir. Çalışma vizesi başvurularının en önemli ve ilk adımı ilgili ülke topraklarındaki bir işletmenin size sponsor olması gerekmektedir. Ancak sponsor işletmeler  davet mektubu ve İş sözleşmesi göndermesi ile mümkün olmaktadır.

Çalışma izni İrlanda d tipi vize ile olarak değerlendirilmektedir. İrlanda d tipi vize diğer bir çok kategoride olduğu gibi geçici ikamet hakkı tanımaktadır. Geçici ikamet hakkı tanıyan diğer vizeler İrlanda aile birleşim vizesi, uzun süreli eğitim vizelerinden olan İrlanda öğrenci vizesidir.

İrlanda Çalışma Vizesi Ücreti

İrlanda Çalışma Vizesi ÜcretiTek girişli60 Euro
Çok girişli100 Euro
Vfs İrlanda Hizmet Bedeli22 Euro
Emprovize Vize Danışmanlık Hizmet bedeli50 Euro

Vize türüne bağlı olarak gerekli olması halinde çıkacak zorunlu seyahat sağlık sigortası vize başvuru dosyasına eklenmesi gerekebilmektedir. Zorunlu seyahat sağlık sigortası ülkede kalınacak süre ve kişilerin yaşına göre değişkenlik göstermektedir. Ayrıntılı bilgiyi Emprovize Vize Danışmanlık uzmanlarından alabilirsiniz.

Başvuru sonrası hiç bir ücret geri ödemesi yapılmamaktadır. Lütfen bu bilgiye sahip olarak başvurularınızı gerçekleştiriniz.

Gerekli olması halinde ek olarak yeminli tercümanlar aracılığı ile çeviriler ortaya çıkması halinde tercüme işlemleri maliyeti bu ücretlere dahil değildir.

İrlanda Çalışma Vizesi İçin Gereken Evraklar

 • Güncel pasaport,
 • Eski pasaport veya vize belgeleri,
 • Başvuru formu,
 • 2 adet güncel fotoğraf,
 • Başvuru dilekçesi,
 • Onay belgesi,
 • İşe alım kontratı(varsa),
 • İrlandalı şirketten görev yazısı,
 • Seyahat sağlık sigortası,
 • Vize ve servis ücreti ödemesi.

İrlanda Vize İstiyor Mu?

irlanda vize istiyor mu

İrlanda vize istiyor mu? Dediğinizi duyar gibiyiz. Evet İrlanda vizesi alınması gerekmektedir. İrlanda hükümeti bir çok ülkeye vize muafiyeti sağlasa da Türkiye Cumhuriyeti bunlardan birisi değildir. İrlanda’ya gitmek isteyen vatandaşlarımızın İrlanda vizesi almaları zorunludur. Kendi vize türünüzün belirlenerek doğru bir işlem süreci yürütmenizde Emprovize Vize Danışmanlık size destek olacaktır. Uzmanlarımız ile iletişime geçebilirsiniz.

Emprovize TÜRSAB’a bağlı resmi bir seyahat acentesidir. Tüm Avrupa ve diğer ülkelere kurumsal hizmet sunarak vize danışmanlık hizmeti vermektedir. Siz seyahatinizin keyfini çıkarırken bizler gerekli hukuksal prosedürleri sizler için planlayacağız.

İrlanda Vize Ücreti

irlanda vize ucreti guncel fiyat

İrlanda vize ücreti her yıl konsolosluk tarafından belirlenen harçlara göre değişkenlik göstermektedir. Vize türünüze uygun ücretlendirmeyi doğru bir şekilde yaparak ödemesini gerçekleştirmek başvuru yapan vize adaylarının sorumluluğundadır.

İrlanda Çalışma Vizesi ÜcretiTek girişli60 Euro
Çok girişli100 Euro
Vfs İrlanda Hizmet Bedeli22 Euro
Emprovize Vize Danışmanlık Hizmet bedeli50 Euro

Başvuruda gerekli olması halinde yapılması gereken tercüme ücretleri bu maliyetlere dahil değildir. Ancak dosya tarafımıza ulaştırılması ile anlaşmalı yeminli tercümanlık bürolarından fiyat alarak sizlere sunulmaktadır. Sürekli işlem gerçekleştirdiğimiz anlaşmalı yeminli tercümanlık ofisleri bireysel başvurulardan çok daha iyi fiyat teklifleri misafirlerimize sunabilmemize yardımcı olmaktadır.

Ayrıca kişinin yaş ve seyahat süresine bağlı olarak zorunlu seyahat sağlık sigortası mevcuttur. Kişilerin durumuna göre İrlanda vizesi için seyahat sağlık sigortası ücretlendirmesi yapılacak ve misafirlerimize bilgilendirilecektir.

İrlanda Vize Başvurusu

irlanda vize basvurusu islemleri

İrlanda vize başvuru yaparken gerekli olan ilk adım vize türünün belirlenmesidir. Hangi amaç ile seyahat edilecekse ilgili kategorideki vizeye başvuru yapılmalıdır. Buna göre evraklar toplanmalı ve kontrol edilmelidir. Gerekliyse çevirilere yaptırılarak randevu alınmalıdır. Alınan randevuya kişiler başvuru merkezinin belirlediği gün ve saate parmak izi ve biyometrik işlemlerine katılmalıdır. İrlanda vize başvurusu dikkatlice adımları doğru takip edilerek tamamlanmış olur.

Başvuru ardından sonuç bekleme süresi her vize türüne göre değişir. Vize türüne göre farklılık gösteren sonuçlanma süreleri 7 gün ile 12 hafta arası değişiklik göstermektedir. Uzun süreli ikamet izni tanıyan stamp vizeleri daha geç sonuçlanırken, kısa süreli ziyaret vizeleri daha kısa sürede sonuçlanmaktadır.

İrlanda Dil Okulu Çalışma İzni

irlanda dil okulu calisma izni almak

İrlanda dil okulu çalışma izni bir çok Türkiye Cumhuriyeti vatandaşımız tarafından tercih edilen geçici oturum izni tanıyan izin belgesidir. Stamp 2 olarak adlandırılan İrlanda dil okulu çalışma izni Ankara Anlaşması kapsamında haftada 20 saat çalışma izni hakkı tanımaktadır. Dil okulu izin günlerinde çalışma izni 40 saate çıkmaktadır.

İrlanda dil okulu ile çalışma izni veren nadir ülkelerden birisidir. Bu sebeple bir çok kişi tarafından talep edilmektedir. Finlandiya vizesi hakkında ayrıntılı bilgi almak için Emprovize vize danışmanlık uzmanlarına ulaşabilirsiniz.

İrlanda Dil Okulu Çalışma İzni İçin Gereken Evraklar

 • Geçerli pasaport,
 • Eski pasaportların ve vizelerin fotokopisi,
 • Başvuru formu (tam doldurulmuş, hatasız),
 • 2 adet biyometrik fotoğraf,
 • Niyet mektubu,
 • Kalacak yer kanıtı (MEI ofis onayı),
 • Kurs kayıt belgesi,
 • Öğrenciler için – Öğrenci Belgesi,
 • Mezunlar için – Diploma,
 • Çalışanlar için – İş yeri yazısı ve destekleyici belgeler,
 • Finansal belgeler (Son 6 Ay banka hesap dökümü),
 • Kurs ödeme makbuzu,
 • Tam vukuatlı nüfus kayıt örneği,
 • Gidiş-Dönüş ulaşım rezervasyonları,
 • Seyahat sağlık sigortası,
 • Vize ücretleri ödemesidir.

Lütfen belgelerin tümünü, İngilizce bir şekilde yukarıda belirtilen sırada yapınız ve doldurulan bu kontrol listesini de en üste koyunuz.

Bütün belgeler orjinal olmak zorunludur.

Tüm evrakların fotokopisi tutulması önerilir. Eğer bir belge İngilizce değil ise, tam tercüme ile verme zorunluluğu vardır. Tercümelerde bunların olmasına dikkat edilmelidir:

 • Birebir doğru tercüme olması,
 • Tercüme tarihinin üstünde yazılmış olması,
 • Tercümanın isim ve soy ismi bulunması,
 • Tercüme bürosunun iletişim bilgileri bulunmalıdır.

Aklınıza takılan ek bir soru olması halinde lütfen vize danışmanlık uzmanlarımız ile iletişime geçiniz. Masraflarınızın yanında önemsiz düzeyde kalacak kadar küçük vize danışmanlık hizmet bedeli ile olumlu sonuçlanmanıza ciddi düzeyde katkı yaptığınızı unutmayınız. Vizenizin olumsuz sonuçlanması ile ödemiş olduğunuz kurs ücretlerini riske atmak istemezsiniz. Emprovize bu sebeple sizin yanınızda.

İrlanda Öğrenci Vizesi

irlanda ogrenci vizesi almak

İrlanda öğrenci vizesi İrlanda topraklarında eğitim görmek isteyen Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının alması gereken seyahat belgesidir. Bu izin kısa süreli olacağı gibi uzun süreli geçici ikamet hakkı da tanımaktadır. Öğrenci vizelerinin en çok tercih edilenleri lisans eğitimi gibi uzun süreli öğrenci vizesi ve dil okulu gibi kısa süreli öğrenci vizeleridir. İki süreç de birbirinden ayrıdır.

İrlanda Kısa Süreli Öğrenci Vizesi

İrlanda kısa süreli öğrenci vizesi genel olarak dil kursu için tercih edilen vizelerdendir. İrlanda dil okulu vizesi bunlardan bir tanesidir. Fakat kısa süreli dil okulları Stamp 2 kapsamına girmediği için İrlanda dil okulu çalışma izni vermemektedir. Bu durumu dikkate alarak doğru başvuru yapılması gerekir.

İrlanda Kısa Süreli Öğrenci Vizesi İçin Gereken Belgeler

 • 2 sayfası boş pasaport,
 • Eski pasaport görselleri,
 • Vize başvuru formu,
 • 2 adet biyometrik fotoğraf,
 • Başvuru dilekçesi,
 • Kurstan alınmış yazı,
 • Kurs ödendi makbuzu,
 • Transkript,
 • Öğrenime ara verildiyse kanıt,
 • Kurs süresi kadar yeterli finansal kanıt,
 • Seyahat sonrası ülkeye dönüşü kanıtlayan belgeler
 • Tam vukuatlı nüfus kayıt örneği,
 • Kalış yeri belgesi,
 • Seyahat sağlık sigortası(covid kapsamlı) gerekmektedir.

İrlanda Uzun Süreli Öğrenci Vizesi

İrlanda uzun süreli öğrenci vizesi Erasmus programı da dahil uzun süreli bir akademik eğitim almak isteyen kişilerin ihtiyacı olan seyahat izin belgesidir. Yani 90 günden fazla geçici ikamet izni veren bu vize uzun süreli kalışlar için alınması gereken zorunlu belgedir. Lisans, yüksek lisans, uzun süreli dil kursu, uzun süreli Erasmus değişim programları bu kategoride değerlendirilmektedir.

Resmi bir kurumdan alınması gereken kabul mektubu ve davet yazısı ile başvurulan İrlanda vizesi alacağınızın garantisini vermez. İrlanda Konsolosluğu durumu değerlendirip son karara bağlar. Ayrıca vizeyi almış olmanız İrlanda topraklarını gireceğinizi de garanti etmemektedir. Sınır polisi inisiyatifi ile kalış süresi kısıtlana bilir veya geldiğini uçak ile tekrar gönderilebilirsiniz. Bu nadiren karşılaşılan bir durumdur. Başvuru sahiplerinin şüpheli durum teşkil etmemesi gerekmektedir.

İrlanda Uzun Süreli Öğrenci Vizesi İçin Gereken Evraklar

 • Kullanılabilir pasaport,
 • Eski vize ve pasaport fotokopileri,
 • Tam doldurulmuş hatasız başvuru formu,
 • 2 adet yeni biyometrik fotoğraf,
 • Niyet dilekçesi,
 • Kurs kabul belgesi,
 • Kurs ücreti ödeme belgesi,
 • Akademik yeterlilik belgesi,
 • Yıllık 7000 Euro bakiyeli banka dökümü (Erasmus için geçerli değildir.)
 • Erasmus başvuruları için hibe yazısı,
 • Tam vukuatlı nüfus kayıt örneği,
 • 18 Yaş altı için muvafakatname,
 • Seyahat sağlık sigortası,
 • Harç ödendi belgesidir.

Başvuruların tam ve eksiksiz olması başvuru sahiplerinin sorumluluğu altındadır. Eksi veya yanlış belgeler ile yapılan başvurular için vize başvuru merkezi yetkilileri eksik evrak belgesi imzalatacaktır. Bu belgeyi imzalamak neredeyse olumsuz olacağına kuşku götürmemektedir. Bu sebeple belgeleri hazırlarken tecrübeli bir bilenden destek almak faydanıza olacaktır.

Orjinal belgelerin iadesini talep ediyorsanız lütfen bunu VFS İrlanda başvuru merkezi yetkililerine bildiriniz. Tüm orjinal evrakların çevirileri yeminli bir tercüman tarafından yapılması gerekmektedir. Ayrıca başvuru esnasında farklı bir dosyada bulunması gerekmektedir. Bu sayede uzun vadede orjinal belgelerinizin kayıp olması gibi durumlar söz konusu olmayacaktır.

İrlanda Turist Vizesi

irlanda turist vizesi basvurusu yapmak

İrlanda turist vizesi yapacağınız kültürel, ziyaret ve turistik aktiviteler için İrlanda’ya giriş izni olan belgedir. İzin belgesi almayan kişiler yani İrlanda turist vizesi sahibi olmayan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarımız seyahat edemeyeceklerdir. Bu sebeple alınması gereken zorunlu izindir.

Turist vizeleri kısa süreli vizeler kapsamına giren İrlanda vizesi olarak değerlendirilmektedir. Bu sebeple kısa süreli seyahatlerde kişilerin başvuruları bu kapsamda yapılması zorundadır. İşlemler ve sonuçlanma sürelerinde mağduriyet yaşamamak için planlanan varış tarihine en geç 1 ay kala vize başvurusu yapmak önemle tavsiye edilmektedir.

İrlanda turist vizesi başvuruları Vfs İrlanda başvuru merkezi aracılığı ile toplanıp yetkili konsolosluk birimlerine iletilerek sonuçlandırılmaktadır. İrlanda Konsolosluğu başvurularda ek belge isteme hakkına sahiptir. Buna rağmen gereken tüm evraklar tam ve hatasız olarak doldurulması gerekmektedir. Aksi halde başvuru eksik evrak belgesi imzalayarak dolayısı ile yüksek bir ihtimalle olumsuz olarak sonuçlanmaktadır. Bu şekilde bir problem yaşamamak için uzman bir vize danışmanlık hizmeti alınması tavsiye olunur. Çünkü İrlanda vize başvurularında ayrıntıcı ve zor vize veren bir ülkedir.

Ayrıca İngiltere vizesine sahip kişiler İrlanda vizesi almasına gerek yoktur. UK vizesi ile İrlanda’ya kısa süreli turistik seyahatte bulunabilirler. Burada önemli konu İngiltere vizesi almış kişileri İrlanda’ya girmeden önce en az bir defa UK topraklarında bulunması gerekmektedir. Bu önemli bir durumdur.

İrlanda Turist Vizesi İçin Gereken Evraklar

 • Geçerli pasaport,
 • Varsa eski pasaport ve vize fotokopileri,
 • Tam doldurulmuş ve imzalanmış başvuru formu,
 • 2 adet biyometrik fotoğraf,
 • İmzalı vize talep dilekçesi,
 • Aile ve arkadaş ziyareti için konsolosluğun istediği bilgiler ile dolu davet mektubu,
 • Türkiye’ye bağlayıcı neden belgeleri,
 • Aile ve arkadaş ziyareti için kalacağınız yeri kanıtlayan belgeleri,
 • Aile arkadaş ziyareti için yanına gidilecek kişinin pasaport fotokopisi,
 • Seyahati karşılayacak finansal kanıtlar belgesi,
 • Tam vukuatlı nüfus kayıt örneği,
 • Otel rezervasyonları,
 • Seyahat sigortasıdır.

Ayrıca SGK’lı çalışanlar için iş yerinden alınması gereken belgeler vardır. Bu belgeleri öğrenmek için ayrıca İrlanda turist vizesi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Bağlantıya tıklayınız.

Bütün belgelerin orjinalleri ile birlikte sunulmak zorundadır. Tüm evrakların fotokopilerinin tutulması önerilmektedir.

Tercüme işlemleri ile alakalı önemli bilgilendirme:

Birebir doğru tercüme olması gerekmektedir. Başvuru yapan adayın sorumluluğundadır.

Tercüme tarihi açıkça yazılıyor olmalıdır.

Tercüme yapan kişinin isim ve soy ismi bulunmalıdır.

Tercüme bürosunun iletişim bilgileri eklenmeli veya antetli tercümanlık bürosu kağıtlarına çeviri yapılmalıdır.

Ayrıca bu listesinin tam ve kesin bir liste olmadığını ve Vfs İrlanda vizesi başvuru görevlisinin İrlanda Konsolosluğu adına size bilgilendirebileceğini ve gerekli görülmesi halinde ek belge talep edilebileceğini unutmayınız.

İrlanda Aile Birleşimi Vizesi

İrlanda aile birleşimi vizesi İrlanda’da vatandaşı olan bir kişi ile yapılan evlilik veya doğrudan yaşam partneri olarak katılmak isteyen Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının alması gereken vizedir. İrlanda aile birleşimi vizesi 1 yıllık oturum sağlayan ve her yılın sonunda uzatabileceğiniz geçici ikamet izni vermektedir. Belirli bir süre ardından geçici olan oturum izni süresize çevrilerek daimi ikamet hakkı tanımaktadır.

İrlanda’da bulunan yaşam arkadaşınıza katılmak istiyorsanız ayrıntılı bir vize başvuru sürecinden geçmeniz gerekmektedir. Bu süreç içerisinde Emprovize Vize Danışmanlık uzmanları sizi doğru bir şekilde yönlendirecektir. Bize ulaşarak sorularınızı yanıtlayabilirsiniz.

İrlanda Vizesi Danışmanlık

İrlanda vizesi danışmanlık hizmetleri için Emprovize Vize Danışmanlık firmasına ulaşabilirsiniz. Alanında uzman ekibimiz tüm süreçte sizlerin yanında olacak ve doğru bir şekilde yönlendirecektir. Önce misafirlerimizin mutluluğunu gözetiyor. Bu sebeple siz arkanıza yaslanıp kahvenizi yudumlarken tüm süreci biz yönetiyoruz.

İrlanda vizesi danışmanlık ücretleri gerçekleştireceğiniz seyahatlerde yapacağınız harcamaların yanında dikkate almayacağınız kadar makul seviyededir. Fakat aldığınız danışmanlık hizmeti ile vize başvurunuzun olumlu sonuçlanmasına ciddi düzeyde katkı sağlamakta olduğunuzu unutmayınız. Ayrıca vize başvuru aşamasında yasal bir prosedüre takılmak size hem süreç içerisinde zaman ve maliyet kaybınıza neden olacaktır. Hem de vize başvurunuzu gerçekleştirmeniz ardından olumsuz olma ihtimalini arttıracaktır. Bunu istemiyorsanız uzmanlarımız ile ücretsiz olarak ön görüşme yapmanızı tavsiye ederiz.

Emprovize Vize Danışmanlık TÜRSAB belgeli resmi bir seyahat acentesi tescilli bir markasıdır. Tüm işlemlerimiz yasal çevrede doğru bir şekilde yapılmaktadır. Kültür ve Turizm Bakanlığı seyahat acenteleri yönetmeliğine göre vize danışmanlık hizmetleri vermeye yetkili tüm Türkiye’ye hizmet sunan onaylı bir kuruluştur. Güvenle hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

İletişim bölümünden uzmanlarımıza ulaşabilir ayrıca aşağıdaki diğer sayfalardan ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.