schengen vizesi nedir

İngiltere Dil Okulu Vizesi Nasıl Alınır?

İngiltere her yıl birçok öğrenci tarafından eğitim için tercih edilir. İngiltere Dil Okulu Vizesi veya akademik amaçlarla İngiltere vizesi almanız gerekebilir. İngiltere yeşil pasaport sahibi Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları dahil olmak üzere herkesten vize talep eder. Dolayısıyla İngiltere en zor vize veren ülkeler arasında yer alır.

İngiltere’ye doğru vize başvurusu yapmak çok önemlidir. Gerekli tüm şartları yerine getirdiğiniz takdirde İngiltere vizeniz olumlu sonuçlanır.

İngiltere, Schengen vizesi gibi diğer birçok vizeden daha farklıdır. İngiltere vizesi profesyonellik gerektirdiğinden EmproVize Vize Danışmanlık gibi uzman bir danışmanlık firması ile hangi kategoride başvuru yapacağınızı belirleyerek yola çıkmanız yararınıza olacaktır.

İngiltere Dil Okulu Vizesi Başvuru Şartları

İngiltere Vizesi Başvuru Şartları ve Süreci tamamen yenilenmiştir. Güncel bilgiye sahip uzman bir ekiple çalışmak bu sebeple elzemdir.

Online olarak yapılması gereken tüm işlemleri dikkatlice gerçekleştirmek ve hataya mahal vermemek önem arz eder. Buna ek olarak başvuru yapacağınız kategoriye uygun en doğru ve güncel evrak listesine ulaşarak online İngiltere Vize başvurunuzu yapmanız gerekir. Böylelikle belgelerinizi eksiksiz bir şekilde sisteme yükleyebilirsiniz.

  • Dil okulu, turistik vize, aile-arkadaş ziyareti ve diğer tüm vize başvuruları için farklı belgeler ibraz etmeniz gereklidir.

Önemli bir nokta ise İngiltere’de dil eğitimi alacağınız okul size;

  1. Kayıt Kabul Mektubu,
  2. Ödendi Makbuzu veya Proforma Fatura
  3. Dil Eğitimi ile Alakalı Ders Programı ve firmamızdan ayrıntılarını öğrenebileceğiniz diğer gerekli belgeleri göndermiş olmalıdır.

Dahası İngiltere her vize başvurusu için yeniden parmak izi alır. Emprovize Vize Danışmanlık ekibimizden uzman bir arkadaşımız gerek hazırlık aşamasında gerek başvuru aşamasında ve parmak izi uygulamasında size daima eksiksiz bir şekilde eşlik edecektir.

  • İngiltere Dil Eğitimi ve diğer tüm İngiltere Vize İşlemleriniz için alanında uzman ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz.
  • Daha fazla bilgi almak için dilerseniz uzman danışmanlarımızdan randevu alarak ofisimizi ziyaret edebilir ve tüm detayları birlikte planlayabilirsiniz.