İsveç vizesi sayfamızı ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Tüm Türkiye’de yaşayan misafirlerimiz, İsveç vizesi başvuru işlemlerini İzmir merkezli TÜRSAB’a bağlı A Grubu Seyahat Acentamız Emprovize Vize Danışmanlık ile profesyonelce başarıya ulaştırabilirisiniz.

Tüm Vize Başvurularında ücretsiz ön danışmanlık alabilirsiniz.

Hemen İletişime Geç

İsveç vize istiyor mu? Sorusu sık karşılaşılan sorulardandır. Evet İsveç vize istiyor. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının İsveç’ye seyahat etmek için ihtiyacı olan izne İsveç vizesi denir. Aşağıdaki makalelerimizde bulabileceğiniz cevaplar konu hakkında ayrıntılı olarak verilmiştir.

Vizenizi almak için ilk önce vize türünüzü doğru belirlemeniz gerekmektedir. Çünkü her vize türü kendine özgü bir hazırlık süreci vardır. Örneğin İsveç oturum izni ve İsveç öğrenci vizesi birbirinden farklıdır. İsveç Schengen ülkelerinden biridir ve Avrupa Birliğine dahildir. İsveç vize başvurusu işlemleri bu kapsamda değerlendirilmelidir. Çünkü bu ayrım İsveç vize başvurusunda farklı işlemlere sebep olmaktadır.

Schengen vizesi Avrupa birliği üyesi ülkelerinde 90 günden kısa süreli kalışlar için alına bir C tipi vizedir. C tipi vizeler genellikle kısa süreli kültürel durumlar, ziyaretler ve ticari aktiviteler için alınan turist vizesidir.

D tipi vize 90 Gün üzeri kalışlar için alınması gereken geçici oturum izni sağlayan vizelerdir. D tipi vize sınıfına da olan vizeler genellikle; Çalışma, uzun süreli eğitim (Lisans, Yüksek Lisans, bazen uzun dil okulları) iş kurma vizelerinden olan Ankara Anlaşması vizesi ve aile birleşim vizesidir. Bu en çok karıştırılan vize ayrımıdır. Yani amaç ve süre uyumuna göre vizenizin çeşidi D ve C tipi vize olarak değişir.

Schengen Vizesi makalelerimizde bulabileceğiniz cevaplar konu hakkında ayrıntılı olarak verilmiştir. İsveç bir Schengen ülkesidir ve Avrupa Birliğine dahil olması sebebi ile kısa süreli kalışlarınızda İsveç Schengen Vizesi alabilirsiniz, fakat uzun süreli kalışlar için İsveç’nin ulusal d tipi vizesine başvurmalısınız.

İsveç vizesi nasıl alınır? Sorusu sıkça misafirlerimiz tarafından yöneltilmektedir. Bu sebeple makalemizde İsveç vize ücreti 2021 yılında ne kadar olduğuna değindik. Ayrıca Vize başvurusu aşamalarını ayrıca açıklıyor olacağız. İsveç Vize Çeşitleri hakkında ayrıca blog makaleleri de bulabilirsiniz. Randevu alma sürecine de değindik. Çünkü oturum izinleri ve turistik seyahatlerde vize randevusu almak da bir hayli karmaşık olabilmektedir.

Emprovize Vize Danışmanlık ile Ne Sunuyoruz?

7 Adımda Hizmet

 • İlk Adım: İsveç Vizesi Ücretsiz Ön Bilgilendirme.
 • İkinci Adım: Vize için gereken evrak 2021
 • Üçüncü Adım: Vize Randevu Alınması
 • Dördüncü Adım: Evrakların Hazırlanması
 • Beşinci Adım: Evrakların Kontrolü
 • Altıncı Adım: Vize Mülakatına Hazırlık
 • Yedinci Adım: Sonuç Takip

Emprovize Vize Danışmanlık mutlu vize başvuru süreçleri diler.

Yazılar

isvec vizesi basvurusu islemleri bilgi

İsveç Vizesi

İsveç Vizesi güncel bilgileri bulabileceğiniz sayfamıza geldiğiniz için teşekkür ederiz. İsveç vizesi Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının orta seviye tercih edilen ülkelerden birisidir. İsveç Schengen Vizesi olarak da bilinen İsveç vizesi vatandaşlarımız tarafından alınması zorunlu olan izindir.

Makalemizin devamında İsveç vizesi’nin nasıl alındığını ve İsveç vize şartlarını okuyabilirsiniz. İsveç Schengen Vizesi ve İsveç D tipi vize başvurusu aşamalarını adım adım açıklayacağız. Bu adımların içerisinde İsveç vize başvuru formu nasıl doldurulur ve nelere dikkat edilmesi gerektiği konusunda güncel bilgi sahibi olacaksınız.

İsveç Vizesi için bankada gözükmesi gereken ücret değişkenlik göstermektedir. Bu sebeple aklınızda birçok soru olduğunu biliyoruz. Aşağıda sizin için ek olarak finansal gereklilikler hakkında ek bilgileri derledik.  İsveç Vize başvurusu için parmak izi işlemleri konusunu da değineceğiz. İsveç vizesi kaç günde çıkar birçok misafirimiz tarafından merak edilmesi üzerine makalemize süreci ayrıntılı bilgide eklemeyi ihmal etmedik.

İsveç vizesi başvurusu için bilmeniz gereken İsveç vize çeşitleri ve bu vizeye nasıl başvuracağınız konusunda daha ayrıntılı makaleleri de daha ayrıntılı bilgi edinmek başlıklara ek link yapıları yerleştirdik. Sizler için hazırlanan makalemizin son bölümünde İsveç Vize retlerinin sebeplerini inceledik. İtiraz süreci hakkında açıklamalarımızı yaparak İsveç konsolosluğu iletişim numarası ile tamamladık. Keyifli okumalar dileriz.

Tüm bilgiler Emprovize Vize Danışmanlık uzmanları tarafından 2021 güncel bilgileri ile hazırlanmıştır. Aklınıza takılan bir soru olduğunda iletişim bölümünden ücretsiz ön bilgilendirme alabilirsiniz. Çünkü her şeyden önce memnun misafir ilk sırada gelir.

Emprovize Vize Danışmanlık keyifli okumalar diler.

İsveç Vizesi Nasıl Alınır?

İsveç vizesi nasıl alınır sorusunda, yapmanız gereken ilk şey doğru vize başvurusu için vize çeşidinizi tespit etmelisiniz. Çünkü İsveç vizesi çeşitlerine göre uzun süreli ve kısa süreli vizeler olarak 2 ye ayrılmaktadır. Kısa süreli İsveç vizeleri C tipi Schengen Vizeleri kapsamına girmektedir. Uzun süreli İsveç vizeleri ise D tipi Ulusal vize sınıfındadır. Makalemizin devamında bu vize çeşitleri ile alakalı daha ayrıntılı bilgi verilmiştir.

İsveç Vize türünü belirledikten sonra sırada vize başvurusu için gerekli evrak listesine sahip olmak gelir. Her başvurusu çeşidi için gereken evrak listeleri ilgili ülkelerin konsoloslukları tarafından güncel olarak sağlanmaktadır. Ayrıca Emprovize Vize Danışmanlık vize çeşidinize göre doğru ve güncel İsveç vize başvurusu için gereken evrak listesini size sağlamaktadır.

Evraklarımızı toparlarken dikkat etmemiz gereken noktalar vardır. Bu noktalarda gerekliyse bir uzmandan bilgi almak vizenizin sonucu açısından hayati önem taşımaktadır. Gereken evrak listesi oluşturulur. İsveç Schengen veya İsveç D tipi vize başvuru formları doldurulur. Gerekli yazışmalar konsolosluklar ile yapılır ardından İsveç vizesi başvurusu için randevu aşamasına geçilir.

Randevu günü ve saatinde VFS Global Vize Başvuru Merkezi’nden ya da İsveç Konsolosluğunda hazır bir şekilde eksiksiz evraklarınız ile başvurunuzu tamamlayarak İsveç vizesi alabilirsiniz.

İsveç Vizesi Şartları

İsveç vizesi şartları, genel ve özel şartlar olmak üzere farklılık göstermektedir. Bu şartlar vize başvurunuzun olumlu sonuçlanması için ciddi önem taşımaktadır.

İsveç vizesi için şartlar;

 • Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,
 • Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmayanlar için düzenli oturum iznine sahip olmak,
 • Türkiye’ye bağlayıcı sebeplerin delilini sunmak (Göçmenlik riskine karşı),
 • Seyahatinizi finanse edecek gelirlerinizi beyan etmek gerekmektedir.

Yukarıdaki şartlar kişilerin durumu ve seyahatlerine göre değişkenlik göstermektedir. Örneğin; İsveç Vizesi için bankada ne kadar para göstermeniz gerektiği konusu kalacağınız süre için doğrudan değişir. Bu değişkenlikler için ayrıca uzman görüşü alarak doğru bir başvuru yapmak olumlu sonuç almak adına çok daha sağlıklı olacaktır.

İsveç Vize Başvurusu Nasıl Yapılır?

İsveç vize başvurusu için önce evrakları doğru bir şekilde toplamak gerekir. Ardından gerekli İsveç başvuru formu düzgün bir şekilde doldurmak lazımdır. Vize başvuru dosyanız tamamlanması ile hızlı bir şekilde İsveç vize randevusu alınmalıdır. Çünkü randevu süresi ne kadar geç olursa evraklarınız zaman aşıma uğraya bilir ve geçerlilik süresi kaybolabilir. Bu durumda evrakları yeniden toplamak zorunda kalabilir veya İsveç Konsolosluğu ek evrak talebinde bulunabilir.

VFS Global Vize Başvuru Merkezi ya da İsveç Konsolosluğunun verdiği randevu gününde Parmak izi işlemlerini tamamlamanız gerekmektedir. Parmak izi ve biyometrik işlemlerine VİS denir. VİS işlemlerinizi gerçekleştirmeniz ardından evraklarınızı teslim ederek İsveç vize başvurusu tamamlanmış olacaktır.

İsveç Vizesi Kaç Günde Çıkar?

İsveç vizesi kaç günde çıkar sorusunun cevabı vize süresine göre değişkenlik göstermektedir. İsveç schengen vizesi kapsamındaki başvurular 14 günde sonuçlanmaktadır. İsveç D tipi Ulusal Vizesi başvuruları ortalama 8-10 haftada sonuçlanmaktadır. Pandemi sürecinde bu süre değişkenlik gösterebilmekte ve inisiyatifi tamamen İsveç konsolosluğundadır.

İsveç Vizesi İçin Gereken Evraklar

İsveç Vizesi için gereken evraklar vize çeşidine göre birbirinden farklıdır. Makalemizin devamında vize çeşitleri hakkında bilgi vereceğiz. Sizin vize çeşidiniz hangisi ise kendi vize çeşidinizin evraklarını hazırlamanız gerekmektedir.

İsveç vizesi için gereken evraklar konusunda genel olarak bilinmesi gerekenler;

 • Başvuru sahibinin Türkiye Cumhuriyeti otoritelerince verilmiş özlük belgeleri,
 • Şirket evrakları,
 • Finansal dökümanları ve banka evrakları,
 • Varsa İsveç’den alınacak davetiye,
 • Biyometrik fotoğraf alınmalıdır. İsveç vizesi için fotoğraf ölçüsü: (3.5-4.5cm) dür.

İsveç Vizesi Ücreti Ne Kadar?

Almaya vizesi ücreti vize çeşidine göre farklılık gösterir. Ayrıca kalmayı planladığınız gün ve vize başvurusu sürecinde talep ettiğiniz vize gün sayısına göre değişir. Vize ücreti kalemde oluşur. Konsolosluk Vize harç bedeli, VFS Global kordinasyon ücreti, danışmanlığımız ve zorunlu seyahat sağlık sigortasıdır.

İsveç vize ücreti 2021 yılı için;

İsveç Schengen Vize Ücreti 202180 EURO
İsveç Schengen 0-5 Yaş Arası Vize ve Hizmet ÜcretiÜcretsiz
İsveç Schengen 6-12 Yaş Arası Vize Ücreti40 EURO
İsveç D Tipi Çalışma Vize Ücreti 20211970 TL
İsveç D Tipi Eğitim Vizesi Ücreti 20211470 TL
VFS Global Vize Başvuru Merkezi Hizmet Ücreti300 TL

Vize ücretine ek olarak hizmet bedeli her başvuru için Euro olarak uygulanır.

Emprovize Vize Danışmanlık danışmanlığı vize çeşidine göre değişmektedir. Ayrıca bilgi alabilirsiniz.

Zorunlu Seyahat Sağlık Sigortası 5-30 Euro arasında vize çeşidine göre değişmektedir.

Başvuruların olumsuz olması durumunda başvuru ücretleri iade edilmemektedir.

Ayrıca gerekli olması durumunda çeviri masrafları ortaya çıkmaktadır.

Ücretsiz fiyat teklifi almak için bizi arayabilirsiniz.

İsveç Turistik Vizesi

İsveç vizesi için Turist başvuruları İsveç C tipi Schengen vizesi olarak değerlendirilir. Schengen vizesi 90 günden kısa süreli vizelerdir.

Bu vizeler;

İsveç Turistik Vizesi; Kültürel gezi, festival, konser gibi aktivitelere katılım için gereken vizedir.

İsveç Transit Vize; İsveç’den transit geçecek yolcuların alması gereken izin belgesidir.

İsveç Ticari ve Fuar Vizesi; Kısa süreli şirketler arası ziyaret ve ortaklıklar için görüşme yapmak için ihtiyaç olan vizedir.

İsveç Gemici Vizesi; Gemicilere verilen İsveç karasuları giriş iznidir.

Turist vize başvuruları için ayrıntılı bilgiyi vize çeşidinizin üzerine tıklayarak ilgili sayfaya ulaşabilirsiniz. Başlıklara sizler için link verdik.

D Tipi Vize Nedir?

İsveç D tipi vizeler ulusal vize kategorisindedir. D tipi vize nedir sorusu aklınıza geldiğini sıklıkla fark ediyoruz. D tipi Vize; Ulusal vize kategorisindeki 90 gün üzere kalışlar için geçici oturum izni olarak verilen izinlerdir.

D tipi Vizeler;

İsveç Çalışma Vizesi; İsveç’deki bir şirket ile anlaşan ve şirketin personeli olarak çalışmak isteyen kişilerin alması gereken vizedir.

İsveç Şoför Vizesi; İsveç’de şoför olarak çalışacak kişilerin alması gereken izin belgesidir.

İsveç Eğitim Vizesi; Eğitimini İsveç’da devam etmek isteyen lisans, yüksek lisans ve üç aydan fazla dil okulu izinleridir.

İsveç Erasmus Vizesi; Erasmus kapsamında İsveç’de eğitim görecek veya Erasmus+ kapsamında projeye katılacak kişilerin alması gereken vizedir.

İsveç Aile Birleşim Vizesi; İsveç vatandaşları ile evlenen veya nişanlananların İsveç’de sürekli oturum iznine sahip olmak için başvurdukları vizedir.

İsveç Vize Başvurusu Başladı Mı?

İsveç Turist vizesi ne zaman açılacak? veya İsveç vize başvuruları başladı mı? soruları Covid-19 pandemi döneminde en çok merak edilenlerdir. Bu soru için ayrıntılı bir blog makalesi web sitemizden bulabilirsiniz.

Kovid-19 salgını sırasında vize başvurularının ele alınması ile 28 Mayıs tarihi itibariyle, İsveç Devleti; İsveç üzerinden AB’ye geçici giriş yasağını 31 Ağustos 2021’e kadar uzatma kararı almıştır. Giriş yasağının amacı, önceden de olduğu gibi, Kovid-19 salgınının etkilerini minimalize etmek ve SARS-CoV-2 virüsünün yayılmasını azaltmaktır.

Schengen vizesi için başvuru yapmayı düşünüyorsanız, seyahat yasağı kaldırılıncaya kadar beklemenizi önerilmektedir.

Giriş yasağı, Türkiye’den İsveç’e giriş yapmak isteyen AB vatandaşları dışındaki bütün vatandaşlar için geçerlidir. İsveç Göçmen Dairesi, başvuru sahibi giriş yasağından muaf olduğunu göstermediği sürece, vize başvurularının reddedilmesine karar vermiştir. Bu demektir ki; İsveç’e seyahat etmek için vize alma olasılığı sınırlıdır.

Konsolosluk tarafından belirtilen özel durumlar kapsamında vize başvurusu yapmak istiyorsanız; lütfen bizimle iletişime geçiniz. Emprovize Vize Danışmanlık uzmanları size yardımcı olmaktan memnuniyet duyar.

İsveç Vizesi Ret Durumu Nasıl Düzeltilir?

İsveç vize başvurusu ret ile sonuçlanırsa tekrar başvuruda bulunabilir veya ret sonucuna itiraz edebilirsiniz. İtiraz veya yeni başvuru işleminden önce ret sebebinizin ne olduğunu tespit ederek gerekli çalışma ile itiraz maddesin deki açığı kapatarak yeni başvuru veya itiraz edilmesi uygundur. Ret durumu maddelerinizi uzmanlarımıza iletmeniz halinde sizi doğru bir şekilde yönlendirecektir. Lütfen maddeleriniz açıkca belirttiğinize emin olunuz. Ayrıca ret mektubunda belirtilen bir sebep olması halinde ekibimizi bilgilendiriniz.

İsveç Vizesi Ret Maddeleri;

İşbu karar, aşağıda belirtilen neden veya nedenlerden dolayı alınmıştır:

 1. Sahte / gerçek olmayan / tahrif edilmiş seyahat belgesi ibraz edilmiştir.
 2. Planlanan seyahatin şartları ve amacı gerekçelendirilmemiştir.
 3. Planlanan seyahat süresinin tamamı için veya kaynak ülkeye veya ikamet ülkesine dönüş veya vize için başvuran kişinin kabul edileceği kesin olan üçüncü ülkeye transit yapabilmesi için yeterli maddi kaynaklara sahip olunduğuna ilişkin kanıtlayıcı belgeler ibraz edilmemiştir.
 4. planlanan seyahat süresinin tamamı için veya kaynak ülkeye veya ikamet ülkesine dönüş veya vize için başvuran kişinin kabul edileceği kesin olan üçüncü ülkeye transit yapabilmesi için yeterli maddi kaynaklara yasal yollardan sahip olunduğuna ilişkin kanıtlayıcı belgeler ibraz edilmemiştir.
 5. içinde bulunulan 180-günlük dönem itibariyle, standart vize veya sınırlı bir bölgede geçerli bir vize ile Üye Devlet topraklarında 90 gün kalınmıştır.
 6. Schengen Bilgi Sistemine (SIS) …………. (üye devletin kısaltılmış adı) tarafından, başvuru sahibine dair giriş yasağı kaydı girilmiştir.
 7. En az bir üye Devlet, başvuru sahibini kamu politikasına veya iç güvenliğe tehdit olarak kabul etmektedir.
 8. En az bir üye Devlet, başvuru sahibinin AB 2016/399 sayılı Tüzüğünün 2/21. Maddesi (Schengen Sınırları Yasası) uyarınca kamu sağlığı için tehlike oluşturduğu kanaatindedir
 9. En az bir üye Devlet, başvuru sahibinin uluslararası ilişkilerine tehdit oluşturduğu kanaatindedir
 10. Planlanan kalışın amacı ve şartlarına ilişkin sunulan gerekçe inandırıcı değildir
 11. ……… ile ilgili (açıklayınız) olarak yapılan açıklamaların güvenirliğine dair makul şüpheler mevcuttur.
 12. Sunulan destekleyici belgelerin güvenilirliği, gerçekliği veya içeriğinin doğruluğuna dair makul şüpheler bulunmaktadır.
 13. Vize geçerlilik süresi dolmadan önce üye devlet topraklarından çıkılacağına dair makul şüpheler bulunmaktadır.
 14. Daha önceden vize talep edemeyerek sınır kapısında vize talep etmeniz gerektiğine dair yeterli kanıt ibraz edilmemiştir.
 15. Planlanan havayolu transit geçişinin amacı ve koşullarına ilişkin gerekçe sunulmamıştır.
 16. Geçerli ve yeterli sağlık sigortasına sahip olunduğuna ilişkin kanıt ibraz edilmemiştir.

İsveç Konsolosluğu İletişim Bilgileri:

İsveç büyükelçiliği ve İsveç Konsoloslukları iletişim bilgileri aşağıda sizin için derledik.

İsveç İstanbul Başkonsolosluğu

Adres: İsveç Başkonsolosluğu Şahkulu Mahallesi, İstiklal Caddesi No: 247 (Tünel) P.K. 125

34433 Beyoğlu İstanbul

E-posta: istanbul.sektionen@gov.se

Telefon:

+90 212 334 06 04

+90 212 334 06 00

İsveç Vizesi Danışmanlık İşlemleri İzmir

İsveç vizesi başvurusu yapacak misafirlerimiz bize ulaşabilirsiniz. Her İsveç vize çeşidinin danışmanlık süreci birbirinden farklılık göstermektedir. İsveç’de yiyeceğiniz bir akşam yemeği ücretine bu danışmanlık hizmetine sahip olabilirsiniz. Ayrıca ücretsiz şekilde ön danışmanlık alarak aklınızdaki soruları yanıtlamaktan memnuniyet duyarız.

İsveç ziyaretleri için özellikle arkadaş ve akraba ziyaret vize işlemleri için davetiyeli başvurular hakkında özel bilgiye ihtiyaç duyarsanız Schengen Vizesi makalemize göz atmanızı tavsiye ederiz.

Tüm başvuru sürecinde sizlerin yanında olan Emprovize ekibi ile iletişim kurabilmek için tıklayın.

vize islemleri hakkinda

İsveç Vizesi Nasıl Alınır?

İsveç Vizesi almak isteyen misafirlerimiz için hazırlanan bu yazıda İsveç Vize Başvurusu bütün aşamalarıyla ayrıntılı şekilde açıklanmaktadır. ”İsveç Vizesi Nasıl Alınır?” sorunuz ile ilgili tüm cevapları bulacaksınız.

İlk olarak İsveç için vize başvurusu yapmadan önce, İsveç’e seyahat amacınızı belirlemelisiniz. Çünkü bu seyahat amacına göre yapacağınız İsveç vize başvurusu değişiklik gösterecektir. Vize başvuru çeşidi, ücretler, başvuru sürecine hazırlık ve vize başvurusu için gereken evraklar değişir.

1. Adım (İsveç Vizesi Nasıl Alınır): Vize Çeşidinin Belirlenmesi

Seyahat nedeni nedir? Örneğin;

 • Turistik seyahat ise İsveç Turistik Vize yani İsveç Schengen Vizesi başvurusu yapılmalıdır.
 • Aile/Arkadaş Ziyareti ise Davetiyeli Vize başvurusu yapılmalıdır.
 • İsveç çalışma izni ise D Tipi Ulusal Vize başvurusu yapılmalıdır.
 • Eğitim için ise İsveç Yüksek Öğrenim Vizesi ve İsveç Erasmus Vizesi için farklı başvurular yapılmalıdır.

Bu sebeple başlarken yukarıdaki maddeleri dikkatlice okuyarak seyahat nedeni saptanmalıdır.

2. Adım (İsveç Vizesi Nasıl Alınır): Evrakların Toparlanması

İsveç vizesi alabilmek için eksiksiz bir şekilde başvuru evrakları toparlanması gerekir. Evrak listesi hakkında fikir sahibi olmak için Emprovize websitesini ziyaret edebilirsiniz. Uzmanlarımız ile iletişime geçerek en güncel ve doğru listeye ulaşmanız da mümkün olacaktır. Güncel listede yer alan belgelerin toplanması ve doğru şekilde kontrol edilmesi gerekir. Konsolosluk tarafından istenen belgeler doğru bir şekilde toplanmazsa (belgelerde eksik bilgi varsa) hem zaman açısından hem de maddi açıdan kayba uğrayabilirsiniz.

UYARI: Lütfen her sene binlerce vize başvuru sahibinin bilgi eksikliğinden kaynaklı olarak başvurusunun reddedildiğini unutmayalım. Red aldığınız her vize başvurusu, bir sonraki vize başvurunuzu da olumsuz etkilemektedir.

Yukarıda açıklanmış olduğu üzere vize başvurunuzun Emprovize Vize Danışmanlık gibi alanında uzman danışmanlarca gerçekleştirilmesi önem arz etmektedir.

 

3. Adım (İsveç Vizesi Nasıl Alınır): Randevu Alınması

Vize başvurusu için istenilen evraklarımız hazır. Şimdi nereden başvuracağımızı öğrenmeliyiz. Başvuru merkezini belirleyip randevu alınmalıdır. Emprovize Vize Danışmanlık uzmanlarımızın sizin için randevu dahil olmak üzere her aşamayı kolaylıkla yapabileceğini unutmayın.

4. Adım: Sonucun Beklenmesi

Doğru evrakları hazır, randevuyu aldık ve randevu merkezine belirlenen tarihte gittik. Artık vize başvuru sonuçlarımızı bekliyoruz. Vize başvurusu yaptığınız ülke ve vize başvuru türüne göre vize sonuçlanma süresi değişmektedir. Bir sonraki aşamada vizenizin çıkıp çıkmadığını öğreneceksiniz. Bu süreçte uzman ekip arkadaşlarımız sizi damimi olarak haberdar edecektir.

DİKKAT:

Vize başvurusunun olumlu sonuçlanması için bu zorlu sürecin özenle yürütülmesi gerekmektedir. Aksi durumda hem maddi hem manevi hem de zaman açısından zarara uğramak kaçınılmazdır. Bu süreçte Emprovize Uzmanları işinizi kolaylaştırarak vizenizin olumlu sonuçlanması için yapılması gerekenleri dikkatle yerine getirecektir.

Emprovize Vize Danışmanlık şirketi aracılığı ile yapılan başvurular %98 oranında olumlu sonuçlanmaktadır.

İsveç Vizesi Hakkında Önemli Bilgi:

%100 Vize veya Garanti Vize diye bir şey ASLA yoktur. Lütfen size bu şekilde vaatlerde bulunanlara itibar etmeyiniz! Son karar her zaman vize talebinde bulunduğumuz konsolosluk tarafından verilir.

 

Hızlı ve Güvenli başvurunun adresi olan EMPROVİZE VİZE DANIŞMANLIK ofisimize bekleriz. Uzmanlarımızdan destek almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ayrıca İsveç Konsolosluğu resmi adresine buradan ulaşabilirsiniz.

almanya transit vize

İsveç Transit Vize