İngiltere Ankara Anlaşması vizesi sayfamızı ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Tüm Türkiye’de yaşayan misafirlerimiz, tüm vize başvuru işlemlerini İzmir merkezli TÜRSAB’a bağlı A Grubu Seyahat Acentamız Emprovize Vize Danışmanlık ile profesyonelce başarıya ulaşabilirsiniz.

Tüm Vize Başvurularında ücretsiz ön danışmanlık alabilirsiniz.

Hemen İletişime Geç

İngiltere Ankara Anlaşması danışmanlık sıkça misafirlerimiz tarafından tercih edilmektedir. Bu sebeple makalemizde vizesi başvurusu süreci ve Ankara Anlaşması vize ücreti 2021 yılında ne kadar olduğuna değindik. Ayrıca İngiltere Ankara Anlaşması şartları ayrıca açıklıyor olacağız.

İngiltere Ankara Anlaşması danışmanlık süreci hakkında ayrıca blog makaleleri de bulabilirsiniz. Randevu alma süreci ve iş planı yazımı ile ilgili ayrıntılı bilgiler mevcuttur. Çünkü Ankara Anlaşması ile hangi meslekler daha çok tercih ediliyor? Bu meslekler üzerinden başvuru yapmak istediğiniz dikkat etmeniz gereken durumlar da açıkça verilmiştir.

Emprovize Vize Danışmanlık ile Ne Sunuyoruz?

7 Adımda Hizmet

  • İlk Adım: Vize Ücretsiz Ön Bilgilendirme.
  • İkinci Adım: Vize için gereken evrak 2021
  • Üçüncü Adım: Vize Randevu Alınması
  • Dördüncü Adım: Evrakların Hazırlanması
  • Beşinci Adım: Evrakların Kontrolü
  • Altıncı Adım: Vize Mülakatına Hazırlık
  • Yedinci Adım: Sonuç Takip

Emprovize Vize Danışmanlık mutlu vize başvuru süreçleri diler.

Yazılar

ankara anlasmasi ne zaman bitiyor

Ankara Antlaşması Ne Zaman Bitiyor?

Herkesin merak ettiği bir soru ”Ankara Antlaşması ne zaman bitiyor?”. 2020 Sonlarına yaklaşırken yurt dışında iş kurmak isteyen bir çok Türk Vatandaşı tarafından merak edilen ”Ankara Antlaşması ne zaman bitiyor?” sorusu sıklıklar gündeme gelmektedir. Bu sorunun merak uyandırmasının sebebi İngiltere’nin Brexit sürecinde yani Avrupa Ekonomi Topluluğundan çıkışı ile bir çok İngiltere de iş kurmak isteyen insanın kuşku duymasına sebep olmasıdır. Fakat Ankara Anlaşması bitince İngiltere de iş kurma imkanı ortadan kalkacak mı? Tabi ki hayır.

Şu ana kadar kesin bir bilgi ortaya konmasa da gelen söylentiler ve uzmanlar yorumlarına baktığımızda puanlama sistemine geçilmesi bekleniyor. Yani belirli kriterler getirilerek bu kriterleri tamamlama durumunda her kriterin sahip olduğu puan toplanacak. Toplam puan minimum geçerlilik sınırının üstünde olursa İngiltere de İş Kurma imkanı mümkün olacağı söylenmektedir.

Ankara Antlaşması ne zaman bitiyor? sorusunun yetkililer tarafından açıklanan kesin bir bilgisi olmamakla birlikte 31 Aralık 2020 son başvuru tarihi olduğu olarak değerlendirilmektedir. Bizlerde az bir zaman kalan bu süre zarfında yoğun talep alarak, başvuru sahiplerine en hızlı ve güvenilir bir şekilde sonuca ulaştırmayı hedefliyoruz.


Ankara Antlaşması vizesi işlemlerinde ileri düzeyde İngilizce bilen alanında yüksek tecrübeli uzmanlarımız destek olmaktadır. Uzmanlarımız MBA (İşletme Yüksek Lisans) derecesinde eğitime ve tecrübeye sahip olup, iş planlarını yüksek başarıya ulaşacak bir şekilde hazırlamaktadır. Ekibimizde İş Avukatları mevcut olup tüm süreçte yanınızda olmaktadır. Bir telefon uzağınızdayız.

Ankara Antlaşması için gereken evrak listesi Emprovize.com sitesinden ulaşabilirsiniz.

Uzmanlarımızdan ayrıntılı bilgi almak için iletişim bölümünden veya yanda yer alan numaralardan arayabilirsiniz.