Meksika vizesi sayfamızı ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Tüm Türkiye’de yaşayan misafirlerimiz, tüm vize başvuru işlemlerini İzmir merkezli TÜRSAB’a bağlı A Grubu Seyahat Acentamız Emprovize Vize Danışmanlık ile profesyonelce başarıya ulaşabilirsiniz.

Tüm Vize Başvurularında ücretsiz ön danışmanlık alabilirsiniz.

Hemen İletişime Geç

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının Meksika seyahatleri için ihtiyacı olan izne Meksika vizesi denir. Aşağıdaki makalelerimizde bulabileceğiniz cevaplar konu hakkında ayrıntılı olarak verilmiştir.

Vizenizi almak için ilk önce vize türünüzü doğru belirlemeniz gerekmektedir. Çünkü her vize türü kendine özgü bir hazırlık süreci vardır. Örneğin Meksika turist vizesi ve Meksika çalışma vizesi birbirinden farklıdır. Meksika vize başvurusu işlemleri bu kapsamda değerlendirilmelidir. Çünkü bu ayrım vize başvurusunda farklı işlemlere sebep olmaktadır.

Meksika vizesi nasıl alınır? Sorusu sıkça misafirlerimiz tarafından yöneltilmektedir. Bu sebeple makalemizde vizesi başvurusu süreci ve Meksika vize ücreti 2021 yılında ne kadar olduğuna değindik. Ayrıca Vize başvurusu aşamalarını ayrıca açıklıyor olacağız. Meksika Vize Çeşitleri hakkında ayrıca blog makaleleri de bulabilirsiniz. Randevu alma sürecine de değindik. Çünkü oturum izinleri ve turistik seyahatlerde vize randevusu almak da bir hayli karmaşık olabilmektedir.

Emprovize Vize Danışmanlık ile Ne Sunuyoruz?

7 Adımda Hizmet

 • İlk Adım: Vize Ücretsiz Ön Bilgilendirme.
 • İkinci Adım: Vize için gereken evrak 2021
 • Üçüncü Adım: Vize Randevu Alınması
 • Dördüncü Adım: Evrakların Hazırlanması
 • Beşinci Adım: Evrakların Kontrolü
 • Altıncı Adım: Vize Mülakatına Hazırlık
 • Yedinci Adım: Sonuç Takip

Emprovize Vize Danışmanlık mutlu vize başvuru süreçleri diler.

Yazılar

meksika vizesi basvuru islemleri bilgi

Meksika Vizesi

Meksika vizesi sayfamızı ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Sayfamızda Meksika Vizesi ve Meksika Konsolosluğu ile ilgili tüm bilgileri bulacaksınız. Ayrıca covid sürecince Meksika Konsolosluğu ile görüşmeler de zorluk söz konusu olabilmektedir. Bu sebeple aklınıza takılan ayrıntılı sorular varsa uzman vize danışmanı kadromuza bu soruları ücretsiz bir şekilde sorabilirsiniz.

Meksika vize istiyor mu? Sorusunun cevabı evet Meksika vize istiyor. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının Meksika’e seyahat etmek için ihtiyacı olan izne Meksika vizesi denir. Vizenizi almak için önce vize türünüzü doğru belirlemeniz gerekmektedir. Çünkü her vize çeşidi kendine özgü bir hazırlık süreci vardır.

Bu makalemizde Meksika vize ücreti 2021 yılında ne kadar olduğuna değindik. Ayrıca Vize başvurusu aşamalarını ayrıca açıklıyor olacağız. Meksika Vize Çeşitleri hakkında ayrıca blog makaleleri de bulabilirsiniz. Randevu alma sürecine de değindik. Çünkü oturum izinleri ve turistik vize randevusu almak da bir hayli karmaşık olabilmektedir.

Meksika Konsolosluğu ile aranızda köprü olabiliriz. İhtiyacınız olan tüm bilgiler uzmanlarımızın denetiminden geçerek sizlere sunulmaktadır. Vize sürecindeki prosedürleri bize bırakın siz gezinizin tadını çıkarın. Emprovize Vize Danışmanlık Meksika vizesi başvurularında yanınızda.

Meksika Vize İstiyor Mu?

Meksika vize istiyor. Meksika’ya seyahat edecek Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının elektronik vize sistemi sadece Türkiye Cumhuriyeti umuma mahsus (bordo) pasaport sahipleri içindir. Eğer Türkiye Cumhuriyeti hususi (yeşil) veya hizmet (gri) pasaport sahibi iseniz, ilgili vize için en yakın Meksika Konsolosluğuna başvurmalısınız. Hususi (yeşil) veya hizmet (gri) pasaport sahipleri elektronik vize ile Meksika’ya giremez.

Meksika vizesi için muaf ülkeler:

Uyruğuna bakılmaksızın, Schengen Bölgesi, Amerika Birleşik Devletleri, Kanada, Japonya veya Büyük Britanya ve Kuzey İrlanda Birleşik Krallığı’na geçerli çok girişli vize sahipleri Meksika’ya vizesiz seyahat edebilirler.

Schengen Bölgesi ülkeleri, Amerika Birleşik Devletleri, Kanada, Japonya veya Büyük Britanya ve Kuzey İrlanda Birleşik Krallığı ile Pasifik İttifakı üye ülkelerinden (Kolombiya, Şili ve Peru) herhangi birinin daimi ikamet kartı sahipleri Meksika vizesi olmadan Meksika’ya seyahat edebilir.

Meksika Vizesi Danışmanlık

Meksika vizesi başvurusu yapacak misafirlerimiz bize ulaşabilirsiniz. Her Meksika vize çeşidinin danışmanlık süreci birbirinden farklılık göstermektedir. Ayrıca ücretsiz şekilde ön danışmanlık alarak aklınızdaki soruları yanıtlamaktan memnuniyet duyarız.

Emprovize Vize Danışmanlık ile Ne Sunuyoruz?

7 Adımda Vize Danışmanlık:

 1. Vizesi Ücretsiz Ön Bilgilendirme.
 2. Vize için gereken evrak 2021
 3. Vize Randevu Alınması
 4. Evrakların Hazırlanması
 5. Evrakların Kontrolü
 6. Mülakatına Hazırlık
 7. Sonuç Takip

Emprovize Vize Danışmanlık mutlu Meksika vize başvurusu süreçleri dileriz.