Kanada vizesi sayfamızı ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Tüm Türkiye’de yaşayan misafirlerimiz, Kanada vizesi başvuru işlemlerini İzmir merkezli TÜRSAB’a bağlı A Grubu Seyahat Acentamız Emprovize Vize Danışmanlık ile profesyonelce başarıya ulaştırabilirisiniz.

Tüm Vize Başvurularında ücretsiz ön danışmanlık alabilirsiniz.

Hemen İletişime Geç

Aşağıdaki makalelerimizde bulabileceğiniz cevaplar konu hakkında ayrıntılı olarak verilmiştir. Kanada vize istiyor mu? Dediğiniz duyar gibiyiz. Sorunuzun cevabı: Evet istiyor.

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının Kanada’ya seyahat etmek için ihtiyacı olan izne Kanada vizesi denir. Vizenizi almak için önce vize türünüzü doğru belirlemeniz gerekmektedir. Çünkü her vize çeşidi kendine özgü bir hazırlık süreci vardır. Örneğin Kanada turistik vize ile Kanada çalışma izni birbirinden farklıdır.

Kanada turist vizesi ile Kanada’yı ziyaret edebilirsiniz. Tüm kültürel aktiviteler için ( gezi, festival, spor müsabakaları) Kanada turist vizesi alınması zorunludur. Kanada Öğrenci vizesi uluslararası bir çok öğrencinin dil eğitimi ve lisans programları için alması gereken zorunlu izindir. Kanada öğrenci vizesi prosedürleri turistik vizeye nazaran daha zorludur.

Kanada çalışma izni nasıl alınır? Sorusu sıkça misafirlerimiz tarafından yöneltilmektedir. Bu sebeple makalemizde Kanada vize ücreti 2021 yılında ne kadar olduğuna değindik. Ayrıca Kanada vize başvurusu aşamalarını ayrıca açıklıyor olacağız. Kanada vize başvurusu için yapılacak ilk adım vize türünü doğru belirlemek olacaktır. Vize çelitleri hakkında ayrıca blog makaleleri de bulabilirsiniz. Randevu alma sürecine de değindik. Çünkü oturum izinleri ve turistik seyahatlerde vize randevusu almak da bir hayli karmaşık olabilmektedir.

Emprovize Vize Danışmanlık ile Ne Sunuyoruz?

7 Adımda Hizmet
İlk Adım: Vize Ücretsiz Ön Bilgilendirme.
İkinci Adım: Vize için gereken evrak 2021
Üçüncü Adım: Vize Randevu Alınması
Dördüncü Adım: Evrakların Hazırlanması
Beşinci Adım: Evrakların Kontrolü
Altıncı Adım: Vize Mülakatına Hazırlık
Yedinci Adım: Sonuç Takip

Emprovize Vize Danışmanlık mutlu vize başvuru süreçleri diler.

Yazılar

Kanada Vizesi

Kanada Öğrenci Vizesi

Kanada Turistik Vizesi