Schengen vizesi danışmanlık işlemleri hakkında bilgi vermek firmamızın kurumsal imajına ve şeffaflık politikasına uygun görülmektedir. AB topraklarına turist, kültürel, ticari ve aile ziyaret vizesi alarak bulunmak istiyorsanız Schengen vizesi başvurusu yapılması gerekmektedir. Fakat bu vizeye ilk başvuruda bulunuyorsanız tecrübeli bir danışman tarafından yönlendirilmeniz çok önemli bir seviyeye sahiptir. Çünkü Schengen bölgesinin tamamına girme iznine aday olmanız sebebi ile alacağınız tek bir ret bile diğer tüm Schengen bölgesine tabi ülkelerinin alt yapısı olan SBS (Schengen Bilgi Sistemi)’ne kayıt olmaktadır. Bu sebeple gelecek başvuruları etkilemektedir.

Danışmanlık hizmeti seçerken dikkat edilmesi gereken en ciddi durum vize danışmanlık işlemlerine destek veren firmanın resmi ve tam yetkili olmasıdır. Seyahat Acenteleri Yönetmeliğine göre TÜRSAB’a belgeli, A grubu seyahat acenteleri vize işlemleri vermede bakanlıkça yetkilendirilmiştir. Emprovize Vize Danışmanlık markası A Grubu seviyesinde yetkili bir seyahat acentesidir. Tüm belgeleri tam ve vize başvuru merkezleri tarafından kayıtlı olarak giriş yetkisine sahiptir.

Schengen Vizesi Danışmanlık

Schengen Vize Danışmanlık İşlemleri Kapsamı

Ücretsiz vize danışmanlık ve başvuru süreci hakkında bilgilendirme:
Misafirlerimizin seyahatleri için ihtiyacı olan izinler ve başvuru süreçleri hakkında ayrıntılı olarak ücretsiz şekilde cevaplıyoruz.

İlgili ülkenin kişi durumuna göre güncel evrak listesi gönderimi:
Misafirlerimizin için güncel olarak hazırlanmış güncel Almanya turist vizesi evrak listesi iletiyoruz. Hangi evrağı nereden nasıl alınması gerektiği konusunda ayrıntılı bir şekilde bilgilendiriyoruz.

Tüm evrakların güncel prosedürlere göre denetim, düzenleme ve kontrolü yapılmalıdır:

Toplanan evrakları teslim alıyoruz ve başvuru öncesi kontrollerimizi ciddi titizlik ile gerçekleştiriyoruz. Risklerleri minimum çekiyor, eksiksiz bir dosya hazırlanmasında destek oluyoruz.

Vize başvuru dosyası ek içerik belgelerinin hazırlanması işlemlerinin yapılması gerekir.

Misafirlerimizin kendi toplaması gereken özlük belgeleri ile bizlerin de hazırlaması gereken başvuru formları, rezervasyonlar ve zorunlu seyahat sağlık sigortası poliçesi işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz.

Schengen bölgesi üye devletine uygun ilgili başvuru merkezi tarafından randevuların alınmasını yapıyoruz:

Evrak kontrolü ardından kişilerin görev yetki bölgelerinin ayrımına göre ikamet ettikleri ile bağlı olan başvuru merkezi veya konsolosluklardan istenilen tarihe ve saate göre Schengen vize başvurusu randevusu alıyoruz.

Vize mülakatına hazırlık sürecinde bilgi ve pskolojik destek veriyoruz:

Her vize türünde olmasa da özellikle D tipi vize işlemlerinde mülakatlar ilgili konsolosluklar tarafından talep edilmektedir. Bu süreç içerisinde misafirlerimizi yapacakları mülakatlar için ön hazırlık ve bilgilendirmesi yapıyoruz. Bu sayede sürpriz sorular ile karşılaşmayan misafirlerimiz olumlu sonuç almakta öne geçmiş oluyor.

Sonuç takip işlemleri tarafımızca gerçekleştiriyoruz:

Başvuruları tamamlanan misafirlerimizin sonuçlanmasını takip ediyor. Pasaportlarını teslim alıyor ve kişilere talepleri halinde kargo ile gönderimini sağlıyoruz. Tekrar tekrar gelmek zorunda kalmadan istediğiniz adrese pasaport ve vizenizi iletiyoruz.

Biz Emprovize Vize Danışmanlık ekibi olarak Schengen vizesi başvurusu işlemlerinde misafirlerimizi mutlu etmekten onur ve gurur duyuyoruz. Tamamen yasal olarak hukuksal çerçevede kurumsal güven ile uzman ekibimize ulaşabilirsiniz. 7/24 hızlı iletişim formu ve iletişim de yer alma hakkında sahipsiniz. Tüm bilgilendirmeler ücretsizdir. Numaralarımız aktif olarak sizlere açıktır.

Schengen vizesi nedir, türleri nelerdir ve daha fazla detayı Schengen Vizesi sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

Polonya Vizesi

Polonya Vizesi

belcika vizesi basvurusu islemleri bilgi
malta vizesi basvurusu islemleri icin bilgi
fransa vizesi

Fransa Vizesi

Schengen vizesi red maddeleri
Schengen Vizesi Danışmanlık
Schengen Vizesi için Gerekli Evraklar
en kolay vize veren ülkeler
Schengen Vizesi Türleri
schengen vizesi ücreti
Schengen vizesi
almanya vizesi başvurusu izmir

Almanya Vizesi

italya vizesi basvuru islemleri bilgi

İtalya Vizesi

slovakya vizesi basvurusu islemleri bilgi

Slovakya Vizesi

Slovakya Vizesi istiyor mu? Hakkın da bilgileri bulabileceğiniz…
yunanistan vizesi

Yunanistan Vizesi

ispanya vizesi basvuru islemleri hakkında bilgi

İspanya Vizesi

hollanda vizesi basvurusu icin bilgi

Hollanda Vizesi

portekiz vizesi basvurusu bilgi

Portekiz Vizesi

Portekiz Vizesi güncel bilgileri bulabileceğiniz sayfamıza…
lihtenstayn vizesi basvuru bilgi

Lihtenştayn Vizesi

Lihtenştayn Vizesi istiyor mu? Hakkın da bilgileri bulabileceğiniz…