Rusya vizesi sayfamızı ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Tüm Türkiye’de yaşayan misafirlerimiz, Rusya vizesi başvuru işlemlerini İzmir merkezli TÜRSAB’a bağlı A Grubu Seyahat Acentamız Emprovize Vize Danışmanlık ile profesyonelce başarıya ulaştırabilirisiniz.

Tüm Vize Başvurularında ücretsiz ön danışmanlık alabilirsiniz.

Hemen İletişime Geç

Aşağıdaki makalelerimizde bulabileceğiniz cevaplar konu hakkında ayrıntılı olarak verilmiştir. Rusya vize istiyor mu? Dediğiniz duyar gibiyiz. Sorunuzun cevabı: Evet istiyor.

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının Rusya’ye seyahat etmek için ihtiyacı olan izne Rusya vizesi denir. Vizenizi almak için önce vize türünüzü doğru belirlemeniz gerekmektedir. Çünkü her vize çeşidi kendine özgü bir hazırlık süreci vardır. Örneğin Rusya turistik vize ile Rusya çalışma vizesi birbirinden farklıdır.

Rusya vizelerinde tek giriş ve çok girişli multi vizelerin giriş çıkış haklarına göre ücretlerinde farklılık göstermektedir. Rusya vize başvurusunun ortalama sonuçlanma süresi 7 gündür. Ayrıca Rusya da resmi makamlarca çıkarılan davetiyeler 15 gün de çıkmaktadır. Bu davetiyeler vizenizin olumlu sonuçlanmasında büyük etkiye sahiptir.

Rusya vizesi nasıl alınır? Sorusu sıkça misafirlerimiz tarafından yöneltilmektedir. Bu sebeple makalemizde Rusya vize ücreti 2021 yılında ne kadar olduğuna değindik. Ayrıca Vize başvurusu aşamalarını ayrıca açıklıyor olacağız. Rusya Vize Çeşitleri hakkında ayrıca blog makaleleri de bulabilirsiniz. Randevu alma sürecine de değindik. Çünkü oturum izinleri ve turistik seyahatlerde vize randevusu almak da bir hayli karmaşık olabilmektedir.

Emprovize Vize Danışmanlık ile Ne Sunuyoruz?

7 Adımda Hizmet
İlk Adım: Rusya Vizesi Ücretsiz Ön Bilgilendirme.
İkinci Adım: Vize için gereken evrak 2021
Üçüncü Adım: Vize Randevu Alınması
Dördüncü Adım: Evrakların Hazırlanması
Beşinci Adım: Evrakların Kontrolü
Altıncı Adım: Vize Mülakatına Hazırlık
Yedinci Adım: Sonuç Takip

Emprovize Vize Danışmanlık mutlu vize başvuru süreçleri diler.

Yazılar

Rusya Vizesi

Rusya Turistik Vizesi