İspanya Oturum İzni sayfamızı ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Tüm Türkiye’de yaşayan misafirlerimiz, İspanya Oturum İzni başvuru işlemlerini İzmir merkezli TÜRSAB’a bağlı A Grubu Seyahat Acentamız Emprovize Vize Danışmanlık ile profesyonelce başarıya ulaştırabilirisiniz.

Tüm Vize Başvurularında ücretsiz ön danışmanlık alabilirsiniz.

Hemen İletişime Geç

Aşağıdaki makalelerimizde bulabileceğiniz cevaplar konu hakkında ayrıntılı olarak verilmiştir. İspanya oturum izni nasıl alınır ve nasıl orada yaşarım? Dediğiniz duyar gibiyiz. Sorunuzun cevabı: D tipi uzun süreli geçici oturum izni veren vizeleri alarak İspanya oturum izni alabilirsiniz.

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının İspanya’ya seyahat etmek için ihtiyacı olan izne İspanya vizesi denir. Vizenizi almak için önce vize türünüzü doğru belirlemeniz gerekmektedir. Çünkü her vize çeşidi kendine özgü bir hazırlık süreci vardır. Örneğin İspanya No Lucrativa Vizesi ile İspanya Ankara Anlaşması Vizesi birbirinden farklıdır. No lucrativa vizesi kar amacı gütmeden 1 yıl boyunca tüm ekonomik bağımsızlığınızı yanınızda götürdüğünüz sermayenizden sağlama şartı koşar. İspanya ankara anlaşması ise self-employed olarak kendi işinizi kurmanızı gerektirmektedir. Yani her vize türü ve çeşidi farklı prosedürlere sahiptir ve farklı haklar vermektedir.

İspanya oturum izni nasıl alınır? Sorusu sıkça misafirlerimiz tarafından yöneltilmektedir. Bu sebeple makalemizde İspanya oturum izni için ücret 2021 yılında ne kadar olduğuna değindik. Ayrıca Vize başvurusu aşamalarını ayrıca açıklıyor olacağız. İspanya vize çeşitleri hakkında ayrıca blog makaleleri de bulabilirsiniz. Randevu alma sürecine de değindik. Çünkü oturum izinleri ve turistik seyahatlerde vize randevusu almak da bir hayli karmaşık olabilmektedir.

Emprovize Vize Danışmanlık ile Ne Sunuyoruz?

7 Adımda Vize Danışmanlık

  1. İlk Adım: Ücretsiz Ön Bilgilendirme.
  2. İkinci Adım: Vize için gereken evrak 2021
  3. Üçüncü Adım: Vize Randevu Alınması
  4. Dördüncü Adım: Evrakların Hazırlanması
  5. Beşinci Adım: Evrakların Kontrolü
  6. Altıncı Adım: Vize Mülakatına Hazırlık
  7. Yedinci Adım: Sonuç Takip

Emprovize Vize Danışmanlık mutlu vize başvuru süreçleri diler.

Yazılar