Amerika vizesi sayfamızı ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Tüm Türkiye’de yaşayan misafirlerimiz, Amerika vizesi başvuru işlemlerini İzmir merkezli TÜRSAB’a bağlı A Grubu Seyahat Acentamız Emprovize Vize Danışmanlık ile profesyonelce başarıya ulaştırabilirisiniz.

Tüm Vize Başvurularında ücretsiz ön danışmanlık alabilirsiniz.

Hemen İletişime Geç

Aşağıdaki makalelerimizde bulabileceğiniz cevaplar konu hakkında ayrıntılı olarak verilmiştir. Amerika vize istiyor mu? Dediğiniz duyar gibiyiz. Sorunuzun cevabı: Evet istiyor.

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının Amerika’ye seyahat etmek için ihtiyacı olan izne Amerika vizesi denir. Vizenizi almak için önce vize türünüzü doğru belirlemeniz gerekmektedir. Çünkü her vize çeşidi kendine özgü bir hazırlık süreci vardır. Örneğin Amerika turistik vize ile Amerika çalışma vizesi birbirinden farklıdır.

Abd turist vizesi başvurusu için yapılacak en iyi hareket Abd konsolosluğu’nun mülakatlara iyi bir hazırlık sürecine girmektir. Çünkü Abd konsolosluğu’nun mülakat sürecinde vereceği karar Abd turist vizesi sonucunu etkileyen en büyük inisiyatif statüsündedir. Uzmanlarımız aracılığı ile abd vize basvurusu için gireceğiniz birebir görüşmelerde sorulan soruları alabilirisiniz.

Amerika vizesi nasıl alınır? Sorusu sıkça misafirlerimiz tarafından yöneltilmektedir. Bu sebeple makalemizde Amerika vize ücreti 2021 yılında ne kadar olduğuna değindik. Ayrıca Vize başvurusu aşamalarını ayrıca açıklıyor olacağız. Amerika Vize Çeşitleri hakkında ayrıca blog makaleleri de bulabilirsiniz. Randevu alma sürecine de değindik. Çünkü oturum izinleri ve turistik seyahatlerde vize randevusu almak da bir hayli karmaşık olabilmektedir.

Emprovize Vize Danışmanlık ile Ne Sunuyoruz?

7 Adımda Hizmet
İlk Adım: Amerika Vizesi Ücretsiz Ön Bilgilendirme.
İkinci Adım: Vize için gereken evrak 2021
Üçüncü Adım: Vize Randevu Alınması
Dördüncü Adım: Evrakların Hazırlanması
Beşinci Adım: Evrakların Kontrolü
Altıncı Adım: Vize Mülakatına Hazırlık
Yedinci Adım: Sonuç Takip

Emprovize Vize Danışmanlık mutlu vize başvuru süreçleri diler.

Yazılar

Amerika Vizesi

Amerika Ticari Vizesi